HiKoki WR36DEWRZ MULTI VOLT akkus ütvecsavarozó (2 x BSL36A18 MULTI VOLT Li-ion akkuval)
36 V, 770 Nm, 1/2" befogás
Egységár (szett):
Cikkszám:
WR36DEWRZ
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 36 V -os Li-ion akkus ütvecsavarozók
Leírás
  • Erős, a kategória legjobb nyomatéka, kompakt és könnyű (max. nyomaték 770 Nm, tömeg 2,6 kg).
  • Kategóriájában a leggyorsabb, segít abban, hogy gyorsabban elvégezze a munkát. A WR36DE akár 4,5-ször gyorsabban húzza meg a csavart mint a WR18DSHL. A WR36DE akár 5,1 másodperc alatt lazít meg egy 1050 Nm-rel meghúzott csavart. Ugyanehhez a WR18DSHL modellnél 15 másodperc szükséges.
  • Szénkefementes motor.
Géppel szállított tartozékok:
  • 2 x 2.5 Ah MULTI VOLT Li-ion akkumulátor (BSL36A18)
  • akkutöltő
  • saruvédő
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 36 V
Meghúzási nyomaték: 770 Nm
Üresjárati fordulatszám (4. fokozatban): 0 – 2400 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (3. fokozatban): 0 – 2100 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (2. fokozatban): 0 – 1800 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (1. fokozatban): 0 – 1500 ford./perc
Ütésszám (4. fokozatban): 0 – 3400 ütés/perc
Ütésszám (3. fokozatban): 0 – 3000 ütés/perc
Ütésszám (2. fokozatban): 0 – 2600 ütés/perc
Ütésszám (1. fokozatban): 0 – 2200 ütés/perc
Befogás: 1/2" négyszög (12.7 mm)
Max. csavarméret: M10 - M24
Max. csavarméret (nagy nyomatékú csavar): M10 – M20
Teljes hossz: 169 mm
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 2.5Ah -ról 18V 5.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.